Home / Oferta / Zasłony / Zasłony panelowe

Zasłony panelowe

Jako jeden z niewielu systemów aranżacji okien Panel Track umożliwia montaż zarówno na ścianie jak i na suficie. Panel Track dzięki swojej konstrukcji i materiałom,
z których jest wykonany pozwala przesłaniać duże przeszklone powierzchnie, jednocześnie pozostawiając możliwość regulacji naświetlenia pomieszczeń. W biurach i we wnętrzach użytkowych można je stosować jako unikatową dekorację witryn okiennych lub ścian, która z powodzeniem zastępuje tradycyjne firany i zasłony lub fototapety.

Panel Track jest doskonałym sposobem aranżacji wnętrz - pozwala na dowolne łączenie wzorów i kolorów oraz dowolnej zamiany miejsc paneli. W Astron Design na zasłonach panelowych Panel Track można także wykonać dowolne nadruki. Wykonywane są one z plików elektronicznych dostarczonych przez klienta.

Panele zawieszone są na specjalnych szynach, dzięki czemu w łatwy sposób można je przesuwać.
Sam panel przymocowany jest do wózków najczęściej za pomocą tradycyjnych rzepów co ułatwia jego zdejmowanie na przykład w celu wyprania tkaniny.

Zasłony panelowe


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Zasłony panelowe Panel Track to idealne rozwiązanie do dekoracji okien lub ścian. Doskonale nadają się także jako przegroda pomieszczeń, lub mogą spełniać rolę drzwi lub przegród między pomieszczeniami.

Zasłony panelowe, Panel Track, Nowoczesny typ zasłon, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE