Home / Oferta / Żaluzje

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane o szerokości lameli 25mm i 50mm wykonane są z bardzo trwałego i egzotycznego drewna Abachi lub Basswood.
więcej...

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe (16mm, 25mm i 50mm) posiadają przede wszystkim lekką konstrukcję oraz wyróżniają się bogatą paletą dostępnych barw. Właśnie to szeroki wybór kolorów pozwala na idealne dobranie właściwego wzoru żaluzji aluminiowych do charakteru wnętrza i typu stolarki okiennej.


więcej

Żaluzje plisowane

Plisy, czyli inaczej żaluzje plisowane są popularną alternatywą dla tradycyjnych żaluzji i rolet materiałowych. Mają szerokie zastosowanie w różnego rodzaju wnętrzach i w niemal dowolnych typach okien.


więcej

Żaluzje plisowane dachowe

Plisy dachowe, to specjalna linia żaluzji plisowanych przeznaczona do stosowania w oknach dachowych. Dostępne u nas żaluzje plisowane dachowe przystosowane są do montażu na dowolnym typie okien drewnianych i okien PVC.


więcej

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe, to jeden z najmodniejszych w ostatnim czasie rodzajów żaluzji. Swą popularność zawdzięczają połączeniu naturalnych składników z nowoczesną technologią czego efektem jest elegancki wygląd oraz odporność na czynniki zewnętrzne...


więcej

Sterowanie elektryczne żaluzji

Sterowanie elektryczne 230V przewodowe i radiowe . Nadajniki do sterowania radiowego wielokanałowe z możliwością obsługi wszystkich żaluzji jednym pilotem. Poprzez swoją prostotę obsługi i zaawansowaną technologię, napędy elektryczne podniosą jakość i komfort codziennego korzystania w mieszkaniu lub domu.
Żaluzje podniosą się lub opuszczą automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku lub według uprzednio zaprogramowanego czasu operacji. Wszystkie naraz lub każda osobno, całe piętro lub elewacja, w dowolnej konfiguracji. Zastosowanie pilota z kółkiem scroll ułatwi ustawianie kąta nachylenia żaluzji.

Montaż żaluzji

Pomiary niezbędne do przyszłego montażu żaluzji wykonywane są zawsze przez wyspecjalizowanych pracowników w siedzibie klienta, w firmie lub jego domu. Jednocześnie w czasie pomiarów klient ma możliwość zapoznania się z pełną paletą kolorów i materiałów, jakie mogą być użyte w danym rodzaju żaluzji. Dzięki temu mogą zaoszczędzić Państwo czas i cały proces zamówienia rolet wykonać w domu. W Toruniu i okolicach (do 20 km) pomiar wykonywany jest bezpłatnie. Dzięki pomiarowi wykonanemu przez naszego pracownika mają Państwo gwarancję, że żaluzje zostaną dokładnie dopasowane i przygotowane indywidualnie dla Państwa.
W Astron Design można zakupić żaluzje zarówno z usługą montażu, jak i samodzielnie zdecydować się na ich zamontowanie. Wszystkich klientów zachęcamy do zamówienia opcji montażu - daje to gwarancję odpowiedniego osadzenia żaluzji oraz zabezpiecza przed utratą prawa do ewentualnej reklamacji wynikającej z niewłaściwego zamontowania żaluzji. Montaż wykonany przez naszych pracowników zapewnia też odpowiednie przeszkolenie ze sposobów konserwacji i używania żaluzji, w taki sposób aby służyły one Państwu jak najdłużej.
Nasi monterzy zawsze umawiają się na dogodne dla Państwa terminy i godziny, pracują szybko, sprawnie i czysto. Jako doświadczeni specjaliści posiadają cały niezbędny sprzęt i wszystkie akcesoria mogące przydać się w procesie montażu żaluzji.

Cena żaluzji

Cena żaluzji składa się z kilku podstawowych elementów i zależy od: wybranego typu żaluzji, użytych materiałów oraz wybranych elementów wykończeniowych, wielkości i rodzaju okien, wybranego sposobu montażu żaluzji. Każdorazowo przed podpisaniem umowy przedstawiamy naszym klientom pełną kalkulację cenową.


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Wszystkie typy żaluzji, od zaluzji drewnianch, po żaluzje aluminiowe, żaluzje plisowane, plisy dachowe, także sterowane elektrycznie

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje plisowane, plisse, żaluzje bambusowe, żaluzje sterowane elektrycznie
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE