Home / Oferta / Żaluzje / Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane

Dzięki swojej konstrukcji plisy mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien, także dachowych lub nawet w oranżeriach. Ogromną zaletą żaluzji plisowanych jest możliwość użycia ich w oknach o nietypowych kształtach, przez co znajdują zastosowanie zarówno w biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniach.
Żaluzje plisowane cechuje niezawodny system hamujący pozwalający przysłonić dowolny fragment okna. Natomiast całkowicie podniesiona plisa w bardzo małym stopniu przysłania światło. Ponadto unikalną cechą żaluzji plisowanych jest to, że łatwo poddają się czyszczeniu. Mogą być prane w wodzie z niewielką ilością płynu do prania w temperaturze do 30°C.
Dostępne w Astron Design żaluzje plisowane, to także wysoka jakość zastosowanych materiałów, która gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe ich działanie. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów do żaluzji plisowanych, wśród nich także unikatowe, specjalne metalizowane materiały odbijające promienie słoneczne oraz tkaniny plisowane typu duo, wykonane z podwójnej warstwy materiału. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiału żaluzja plisowana posiada jeszcze lepsze właściwości chroniące przed światłem, a system sznurków i linek jest ukryty między warstwami tkaniny.

Żaluzje plisowane - realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Plisy, czyli inaczej żaluzje plisowane są popularną alternatywą dla tradycyjnych żaluzji i rolet materiałowych.

Żaluzje plisowane, plisse, żaluzje harmonijkowe, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Brodnica, Inowrocław, Grudziądz
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE