Home / Oferta / Żaluzje / Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane (25mm, 50mm i 70mm) dostępne w Astron Design wykonane są z bardzo trwałego i egzotycznego drewna Abachi lub Basswood. Naturalne materiały charakteryzują się wyjątkowo małą skłonnością do paczenia się i pękania, dzięki czemu przez długi czas żaluzja zachowuje swoje właściwości.

W żaluzjach drewnianych odkształcenia lamel są minimalne, co daje efekt łagodnego rozproszenia światła przenikającego do wnętrza pomieszczenia. Takie rozwiązanie pozwala zaprojektować niebanalne, odznaczające się smakiem i elegancją wnętrze. Światło odbite od naturalnej faktury drewna tworzą niesamowity spektakl światła i cienia w pomieszczeniu, w którym są używane nowoczesne i naturalne żaluzje drewniane.

W Astron Design, oprócz standardowego sterowania za pomocą sznurków, oferujemy żaluzje drewniane sterowane nowoczesnym systemem monocommando, który pozwala na sterowanie żaluzją przy pomocy oryginalnego i dopasowanego do żaluzji łańcuszka kulkowego.

Klienci, których interesuje połączenie nowoczesnej kolorystyki oraz zalet żaluzji wykonanych z naturalnego drewna mają u nas szeroki wybór żaluzji drewnianych z linii Modern, w których egzotyczne drewno pokryte jest modnymi odcieniami bieli i szarości.

Żaluzje drewniane - nasze realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Oferta żaluzji drewnianych, żaluzji drewnianych sterowanych elektrycznie, z możliowscią obsługi funkcją inteligentny dom, jak też sterowane za pomoca pilota.

Żaluzje drewniane, żaluzje drewniane sterowanie elektrycznie, żaluzje z drewna egzotycznego
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE