Home / Oferta / Żaluzje / Żaluzje aluminiowe

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzja aluminiowa to najpopularniejszy i najbardziej powszechny typ żaluzji. Bogata paleta kolorów lameli, szerokości lameli oraz rozwiązań dotyczących sposobu ich ustawienia, dają dużą elastyczność nie tylko w ich odpowiednim doborze do okna jak też do wnętrza. Mechanizmy ustawienia precyzyjnie wpuszczą światło słoneczne do pomieszczenia według naszych oczekiwań. To idealne rozwiązanie dla osób praktycznych.

Żaluzja dwukierunkowa - NOWOŚĆ.

Żaluzja dwukierunkowa to swoboda w ustawieniu pozycji żaluzji w oknie, jak też zacienienia i jego intensywności poprzez odpowiednie pochylenie lameli.

Główne cechy żaluzji dwukierunkowych:

    85 kolorów lameli
    lamela o szerokości 25mm
    4 sposoby montażu

Żaluzje poziome.

Żaluzje poziome aluminiowe dzięki dużemu stopniowi regulacji kąta nachylenia lameli dają możliwość niemal dowolnej regulacji ilości światła w pomieszczeniu, od pełnego naświetlenia do niemal całkowitego zaciemnienia wnętrza. Pozwala to ukryć wnętrze przed ciekawskim spojrzeniami bez konieczności zmniejszania komfortu osób pozostających wewnątrz takiego pomieszczenia. Oprócz ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, dodatkowo żaluzje poziome zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni UV.
Żaluzje poziome aluminiowe są dostępne z lamelami: 16, 25 i 50 mm.

Żaluzje aluminiowe - realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Żaluzje aluminiowe to najpopularniejszy typ przesłon okiennych stosowanych w celu osłony przed promieniami słonecznymi i widokiem z zewnątrz.

Żaluzje aluminiowe, aluminiowe żaluzje poziome, żaluzje okienne, żaluzje elektryczne,
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE