Home / Oferta / Shutters - okiennice wewnętrzne

Vancouver

Okiennice wewnętrzne Vancouver wykonane z drewna Cedru Kanadyjskiego, o nazwie Western Red Cedar.
Jest to jedna z najlepszych propozycji okiennic drewnianych na rynku. Cedr Kanadyjski jest wyjątkowo lekkim, odpornym i elastycznym materiałem. Posiada doskonałą, naturalną odporność na warunki atmosferyczne, a dzięki olejkom zamkniętym w komórkach drewna, naturalnie odporne jest na ingerencję grzybów i pasożytów.
Okiennice wewnętrzne Vancouver to ekskluzywny produkt, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. W oliwionej formie nadają apartamentom i mieszkaniom rustykalnego i naturalnego wyglądu. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią luksus i naturalną, klasyczną prostotę w jednym.

Portland

Okiennice Portland wykonane z drewna Teakowego. Jakość drewna i pieczołowite wykonanie gwarantują doskonałą jakość i wytrzymałość. Konstrukcja okiennicy została wzmocniona specjalnym panelem z drewna, dzięki czemu wyeliminowano jakiekolwiek ryzyko odkształceń. Okiennice drewniane Portland występują w 18 kolorach wraz z lamelkami o szerokości 47mm, 63mm, 89mm lub 114mm.
Ponieważ jakość i wytrzymałość tego produktu są bardzo wysokie, bardzo często na okiennice Portland decydują się właściciele hoteli i restauracji. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których są mocno eksploatowane.

Phoenix

Okiennice wewnętrzne Phoenix wykonane z drewna Teakowego. Dzięki bejcowaniu i lakierowaniu wyciągamy strukturę i kolorystykę różnych gatunków drewna. Dzięki zwartej i wytrzymałej strukturze możemy wykonać dowolne kształty okiennic.
Występuje w 18 zabarwieniach wraz z lamelkami o szerokości 47mm, 63mm, 89mm lub 114mm. Charakterystyczną jego cechą jest również unikatowy, prawie biały kolor, który często przypomina dąb. Dodatkowo, jest to bardzo lekkie drewno, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowania dużych, masywnych konstrukcji okiennic wewnętrznych.
Idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają do zagospodarowania duże przestrzenie, oraz cenią sobie oryginalność.

Boston

Okiennice Boston wykonane z drewna Lipy. To popularne drewno charakteryzuje się jednolitym wyglądem, jedwabistym połyskiem, żółto-białą barwą, oraz konkurencyjną ceną w porównaniu do innych gatunków.
Okiennice wewnętrzne wykonane z Lipy dostępne są z lamelkami o szerokości 63mm, 89mm lub 114mm w trzech odcieniach bieli. Są doskonałą propozycją dla osób ceniących kunsztowny wystrój, ale dbających o swoje wydatki.

Hollywood

Okiennice wewnętrzne Hollywood wykonane są z kompozytów drewna, lamele z lekkiego ABS, dzięki czemu mogą być wykonane w większej szerokości jednak tylko w prostokątnych kształtach. Całość pokryta polimerem w osiemnastu kolorach.
Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm. Jakość okiennic drewnianych Hollywood jest niezwykle wysoka. Materiał, z którego są wykonane takie okiennice wewnętrzne, doskonale sprawdza się w łazienkach, w których są wyjątkowe warunki.
Doskonała propozycja dla osób szukających urozmaicenia do bardziej surowych pomieszczeń, jak na przykład łazienki, czy oranżerii.

Seattle

Okiennice Seattle wykonane z kompozytów drewna pokrytych polimerem w pięciu odcieniach bieli. Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm. Mogą być wykonane w kształcie prostokąta ale również trapezu równobocznego oraz trójkąta. Propozycja jest niezwykle wytrzymała i co ważne, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jego odmienny, od drewnianego, wygląd doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.
Okiennice drewniane Seattle są doskonały dla osób podążających za duchem czasu.

Okiennice wewnętrzne - realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


shutters to inaczej okiennice wewnętrzne, stosowane jako bardzo efektowny i elegancki sposób przesłony na okno od wewnątrz. To także bardzo popularne drzwi w sypialniach do garderoby czy szafki w łazience.

Okiennice wewnętrzne, shutters, okiennice, drzwi w garderobie, drzwi w łazience
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE