Home / Oferta / Rolety / Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

Systemy rolet rzymskich w Astron Design Toruń są podnoszone i opuszczane w górę i w dół za pomocą specjalnego mechanizmu sterowanego za pomocą koralika lub sznurka, ewentualnie wbudowanego w mechanizm silnika do sterowania przewodowego lub bezprzewodowego.
Mechanizm rolet rzymskich wyposażony jest w specjalne szpulki nawojowe, na które nawija się sznurek, podciągając lub opuszczając roletę. Sznurki te występują w kilkunastu kolorach, tak aby łatwo można było dobrać je kolorystycznie do koloru użytej tkaniny.
Mechanizm rolet rzymskich wyposażony jest dodatkowo w tzw.rzep twardy, za pomocą którego przyczepiamy do niego tkaninę, w którą wszyty jest tzw. rzep miękki - łączący się się z rzepem twardym. Dół rolety wykończony jest tunelem z tkaniny, w który włożony jest obciążnik powodujący równomierne obciążenie tkaniny.

Roleta RVS

Roleta rzymska RVS to wyjątkowe rozwiązanie dające swobodę w przesłanianiu wybranej części okna. Dzięki zastosowaniu listwy przyszybowej dwóch niezależnych poprzeczek górnej i dolnej, roletę można dowolnie przesuwać, zasłaniając od góry i od dołu jedynie wybrany fragment szyby. Oprócz tego roletę można zatrzymać w dowolnym położeniu. Rolety tego typu montowane są bezpośrednio na ramie okna co nie utrudnia jego otwieranie.


Roleta rzymska RVS dostępna jest w systemach:

 • stała krawędź górna, natomiast górna ruchoma
 • obie krawędzie ruchome niezależnie
 • Rolety rzymskie - realizacje


   

  Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
  Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
  Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
      
   


  Roleta rzymska jest najpopularniejszą obecnie propozycją wystroju okien, w naszej ofercie rolety sterowane ręcznie, rolety sterowane elektrycznie, bardzo duża gama deseni i kolorów taknin

  Rolety rzymskie, rolety rzymskie sterowane elektrycznie, rolety tkaninowe, rolety materiałowe, rolety przyciemniające, zasłony rzykmskie, zasłony RVS, rolety RVS
   
  Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE