Home / Oferta / Rolety / Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety materiałowe wolnowiszące

Bogactwo tkanin, kolorów i fasonów, poczynając od żywicowych impregnowanych materiałów nieprzepuszczających promieniu UV, a kończąc na delikatnych transparentnych tkaninach zapewniają, że rolety wolnowiszące znajdują bogate zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu.
Rolety wolnowiszące mogą być stosowane jako ochrona przez nasłonecznieniem wnętrza oraz podnosić komfort pracy przez eliminowanie słonecznych refleksów na ekranach monitorów. Częstym zastosowaniem tego typu rolet jest wykorzystywanie ich jako ekranów projekcyjnych, ekranów oddzielających regały lub wnęki od pomieszczenia.
Zastosowany w rolecie samoblokujący się mechanizm łańcuszkowy umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości okna. Kolor łańcuszka dobrany do kolorystyki użytej tkaniny lub stylowy, metalowy łańcuszek wyraźnie wyróżniają produkty Astron Design na tle konkurencji. Dodatkowo roleta wolnowisząca może być montowana, zarówno na oknach, we wnękach okiennych lub na suficie. Łatwość montażu oraz specyfika użytych przez nas materiałów powodują, że rolety wolnowiszące mogą być użyte do różnej szerokości okien.

Sterowanie elektryczne rolet.

Doskonałym udogodnieniem lub jednocześnie rozbudowaniem posiadanego systemu domu inteligentnego jest wyposażenie rolet w sterowanie elektryczne. Dzięki temu rozwiązaniu komfortowo sterujemy pracą rolet za pomocą pilota radiowego lub odpowiednio zaprogramowanych funkcji.
W przypadku kiedy nie mamy możliwości doprowadzenia zasilania elektrycznego do rolety mamy i na to przygotowane rozwiązanie na taką ewentualność w postaci zasilania bateryjnego. Dzięki standardowym bateriom pozbywamy się problemu z kuciem ścian pod zasilanie elektryczne a w ten sposób posiadamy system sterowany elektrycznie.

Rolety materiałowe - nasze realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Rolety materiałowe wolnowiszące to najbardziej ekonomiczny sposób na zaciemnianie pomieszczeń jako skuteczna ochrona przed nasłonecznieniem.

Rolety materiałowe, rolety wolnowiszące, rolety okienne, rolety tradycyjne, rolety sterowane elektrycznie
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE