Home / Oferta / Rolety / Rolety impresja (dzień i noc)

Rolety impresja (dzień i noc)

Rolety impresja, bardzo często nazywane są roletami dzień-noc. Ich nowoczesna konstrukcja polega na naprzemiennym ułożeniu pasów materiałów, które są oddzielone przestrzenią przepuszczającą światło.
Rolety dzień-noc to wyjątkowe połączenie funkcjonalności żaluzji i bogatej estetyki rolet materiałowych oraz delikatności zasłon. W roletach impresja zastosowano system zwijania tkaniny, co daje możliwość częściowego lub całkowitego odsłaniania okien. Nowoczesny design pozwala na sterowanie naświetleniem pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Roleta impresja zamontowana w słonecznym pomieszczeniu spełnia kilka funkcji jednocześnie. Odpowiednio dobrana kolorystyka i struktura materiału zdobi wnętrze, jednocześnie dozując ilość wpadającego światła od rozświetlonego do zacienionego, a także umożliwia grę światła i rzucanie nadających klimatu cieni na ściany i podłogi pomieszczenia.
W Astron Design dostępne są zarówno rolety dzień-noc w wersji wolnowiszącej, jak i w wersji z prowadnicami, które zapewniają płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonych oknach.
Roleta umieszczona jest w całości w estetycznej osłonie aluminiowej, co pozwala na szybki i mało inwazyjny jej montaż - także we wnękach okiennych. Szeroki wybór tkanin w bogatej palecie barw i dodatki zastosowane w roletach typu dzień-noc, takie jak aluminiowa osłona w kolorze tkaniny, ruchomy i oryginalny obciążnik tkaniny nadają wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki temu rolety dzień-noc doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w klasycznym, jak nowoczesnym stylu.

Rolety impresja - realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Szeroki wybór rolet impresja potocznie nazywanych dzień i noc. Systemy rolet montowanych bezpośrednio na oknach lub na ścianie.

Rolety impresja, rolety dzień i noc, rolety zaciemniające
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE