Home / Oferta / Rolety / Rolety dachowe

Rolety dachowe

Rolety stosowane przez Astron Design charakteryzują się wyjątkową wysoką estetyką, trwałością oraz ergonomią i pasują do okien wszystkich producentów istniejących na rynku.
Estetyka rolet dachowych zapewniona jest przez bogatą kolekcję wzorów oraz kolorów materiałów tkanin oraz elementów wykończeniowych. Dodatkowo jakość wykonania kaset maskujących i prowadnic bocznych zapewnia ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego. Trwałość rolet dachowych wynika przede wszystkim ze sprawdzonych materiałów, z których są wykonane. Możliwość sterowania roletą zamontowaną na różnych wysokościach, niezawodny mechanizm samohamujący oraz płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie powodują, że korzystanie z naszych rolet jest bardzo łatwe i wygodne.
Argumentem przemawiającym za montażem rolet dachowych jest znaczna oszczędność energii elektrycznej i cieplnej. W sezonie letnim oszczędności wyrażają się poprzez zmniejszenie mocy koniecznej na chłodzenie pomieszczeń za pomocą wentylacji lub klimatyzacji. Zimą oszczędza się ciepło, gdyż rolety stanowią dodatkową barierę ochronną przed utratą ciepła.

Roleta dachowa - nasze realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Rolety dachowe to lekkie rozwiązania na okna dachowe, okna połaciowe, zatrzymujące promienie słoneczne silnie nagrzewające pomieszczenia, szczególnie te, znajdujące się na poddaszach.

Rolety dachowe, skuteczny sposób na zacienienie okien dachowych
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE