Home / Oferta / Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery - to nic innego jak siatki o odpowiedniej wielkości oczek, które instalowane w ramach okiennych oraz drzwiowych, mają na celu ochronę przed insektami a także nieczystościami. Rodzaj, kształt czy kolor moskitiery zależy od jej przeznaczenia i w proponowanej przez nas ofercie znajdzie się rozwiązanie do każdego typu okna czy drzwi. Estetyczne wykonanie, lekka aluminiowa konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne doskonale komponuje się z samym obiektem.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy chcą zabezpieczyć duże przeszklone pomieszczenia przed dostępem do nich insektów. Idealnie sprawdza się na balkonach, tarasach, witrynach, a także w ogrodach zimowych...
więcej

Moskitiera plisowana

Moskitiery plisowane są polecane do dużych przeszkolnych wejść jak tarasy czy patio. Plisowana siatka składana jedno lub dwustronnie zajmuje niewielka przestrzeń.
więcej

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana stosowana może być zarówno w oknach, jak i w drzwiach balkonowych. W zależności od typu okna i potrzeb może być montowana w wersji pionowej lub poziomej.
więcej

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa to najprostszy sposób montażu otwieranego skrzydła okiennego lub drzwiowego.
więcej

Moskitira ramkowa

Moskitiera ramkowa za pomocą specjalnych bezinwazyjnych uchwytów montowana jest do futryny okna...
więcej

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Moskitiery w szerokiej gamie rozwiązań, moskitiery na drzwi i okna, moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane, moskitiery przesuwane

Moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane, moskitiery przesuwane.
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE