Home / Oferta / Moskitiery / Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

W moskitierach rolowanych doskonałe zabezpieczenie przed insektami lub innymi zanieczyszczeniami (np. opady z drzew, krzewów, pyłki roślin, itd.) zapewniają prowadnice sprężynowe, które pozwalają szybko zwinąć lub rozwinąć siatkę ochronną. Siatka ochronna umieszczona jest w estetycznej i solidnej kasecie.

W oknach najczęściej stosowna jest moskitiera rolowana w wersji pionowej. Siatka moskitiery po rozwinięciu mocowana jest do listwy hakowej lub specjalnych zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Po zwolnieniu siatki ochronnej z uchwytów istnieje możliwość płynnego jej nawinięcia do kasety.

Moskitiera rolowana, przesuwana w poziomie, używana jest zwykle przy oknach balkonowych lub tarasowych. W tym przypadku blokowanie moskitiery następuje przy pomocy taśmy magnetycznej, co pozwala szybko oraz łatwo zwijać i rozwijać roletę.

W obu wersjach rolet rolowanych, maksymalna wielkość moskitiery rolowanej może wynosić 2,64 m2 pancerza z moskitierą. Moskitiery rolowane mogą być stosowane z dowolnymi rodzajami stolarki okiennej, a Astron Design posiada w ofercie bogaty wybór kolorystyki.

Maksymalne wymiary moskitiery rolowanej:
szerokość: 3.000 mm
wysokość: 2.400 mm

Moskitiera rolowana


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Idealne zabezpieczenie przed insektami lub innymi zanieczyszczeniami (np. opady z drzew, krzewów, pyłki roślin, itd.)

Moskitiera rolowana stosowana może być zarówno w oknach, jak i w drzwiach balkonowych.
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE