Home / Oferta / Karnisze i szyny

Karnisze to wciąż popularne rozwiązanie do powieszenia zasłon czy woali. Pomieszczenia nowoczesne, klasyczne czy stylowe potrzebują także odpowiednich propozycji tego typu i dlatego też oferta nasza obejmuje pełen wybór wzorów, który wpasuje się do każdego wnętrza.
Ciężkie, stylowe zasłony potrzebują solidnego podwieszenia pod sufitem, do którego proponujemy wysokiej jakości szyny sufitowe spełniające wszystkie te wymagania.
Do powyższych rozwiązań systemów karniszy czy szyn proponujemy odpowiednie dodatki w postaci: klamr, przelotek, klipsów. Nasze doświadczenie będzie pomocą w Państwa wyborze, aby cieszyć się z udanej realizacji.

Karnisze

Karnisze sufitowe i karnisze ścienne. Wybór od koloru, kształtu i rodzaju jest bardzo duży i pozwala dobrać dany karnisz pod niemal każde rozwiązanie, gust czy wystrój wnętrza...


więcej

Szyny sufitowe

System aluminiowych szyn sufitowych szczególnie wpisuje się w nowoczesną architekturą wnętrz. Większość naszych realizacji, gdzie konieczne jest powieszenie zasłony tak, aby komponowała się z wizją projektanta wnętrz opiera się na montażu szyn sufitowych.


więcej

Dodatki i akcesoria

Odpowiednie dodatki i akcesoria do karniszy lub szyn sufitowych to właściwy efekt końcowy dekoracji okien. Klamry, przelotki czy Flexy i taśmy Wave, pomagają osiągnąć ten cel.


więcej

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Karnisze do zasłon czy firan od klasycznych , stylowych po nowoczesne. Szyny sufitowe do zawieszania zasłon. Pełna oferta karniszy z Marcin Decor

Karnisze, szyny do zasłon, karnisze klasyczne, karnisze nowoczesne, szyny sufitowe, karnisze stylowe, przelotki, klamry, klipsy, Karnisze, szyny do zasłon, karnisze klasyczne, karnisze nowoczesne, szyny sufitowe, karnisze stylowe, przelotki, klamry, klipsy, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Brodnica, Grudziądz, żabki do karniszy
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE