Home / Oferta / Karnisze i szyny / Szyny sufitowe

Aluminiowe szyny sufitowe

Szyny sufitowe to na tyle delikatne aczkolwiek solidne rozwiązanie, które łatwo jest ukryć pod tkaniną zasłony dochodząc nią pod sam sufit. Szyny tego typu to wreszcie sposób na wydzielenie stref w pomieszczeniu.

Często jednak szyna bywa widoczna stąd może być stosowana jako niezbędny dodatek, a biały lub czarny kolor potrafi podkreślić delikatnie charakter aranżacji wnętrza doskonale wkomponowując się w jego klimat.

Aluminiowe szyny sterowane elektrycznie

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych i bardzo prostych rozwiązań. Nowoczesne aranżacje to duże powierzchnie okien, często wnęki w podwieszanych sufitach jako miejsce do zawieszenia zasłon. Rozwiązaniem na tego rodzaju projekty są aluminiowe szyny sufitowe, które dyskretnie chowają się w wąskich wnękach zapewniając jednocześnie możliwość zastosowania na długich odcinkach czy łukach.

Dzięki zastosowaniu taśmy Wave uzyskujemy idealnie rozmieszczone fałdy pomiędzy poszczególnymi zaczepami, przez co nawet odkryta zasłona przy suficie wygląda doskonale poprzez regularnie układającą się falbanę wzdłuż zasłony.


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Nowoczesne systemy do wieszania zasłon to szyny sufitowe. Wykonane z aluminium szyny zastąpią karnisz i w dyskretny sposób znikna pod zasłoną. Dodkonałe i bardzo elastyczne rozwiązanie mocowania zasłon jako dekoracji okien lub stref w pomieszczeniu.

Szyny sufitowe, szyny do zasłon, aluminiowe szyny sufitowe, szyny do montażu na suficie, Twierdza Toruń,
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE