Karnisz sterowane elektrycznie.

Wygoda i komfort użytkowania to cechy, które dotyczą wszystkich systemów sterowania elektrycznego.


Rozwiązania tego typu znajdują swoje zastosowanie nie tylko w tzw domach inteligentnych, ale także coraz częściej montowane są w pomieszczeniach gdzie konieczność codziennego przysłaniania okna lub wygoda wynikająca z obsługi doskonale się sprawdzają.
Duże przeszklone powierzchnie, wysokie sufity, antresole, okna z utrudnionym dostępem to idealne miejsca dla takich rozwiązań, ale także karnisze elektryczne doskonale sprawdzą się nad każdym oknem zapewniając wygodę każdemu kto ceni sobie komfort.

Karnisze sufitowe

Karnisze sufitowe to propozycja dla rozwiązań, kiedy na przykład nie ma możliwości zastosowania karnisza ściennego. Montaż taki odbywa się wtedy za pomocą odpowiednich wsporników, które estetycznie nawiązują do samej rury karnisza. Wystarczy odpowiednio zaplanować rozmieszczenie wsporników, a problem wynikający ze zbyt małej przestrzeni nad oknem dla mocowania do ściany można rozwiązać właśnie w ten sposób.

Karnisze ścienne

Karnisz mocowany do ściany to typowy sposób montażu. Karnisz ścienny to także wciąż popularny sposób kiedy chcemy rozwiązać pomysł na powieszenie zasłon czy woali. W ofercie naszej proponujemy rozwiązania zarówno karniszy klasycznych przez stylowe i nowoczesne.

Karnisze - realizacje


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Oferta karniszy ściennych i sufitowych różnego rodzaju: klasyczne, stylowe i nowoczesne. Pełna oferta rozwiązań Marcin Decor

Karnisze klasyczne, karnisze nowoczesne, karnisze stylowe, karnisze sufitowe, karnisze ścienne, karnisze Bydgoszcz, karnisze Toruń, karnisze Włocławek
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE