Home / Oferta / Karnisze i szyny / Akcesoria i dodatki

Akcesoria i dodatki

Chwost


Chwost jest ozdobą wykonaną ze sznura czy frędzli, najczęściej wykorzystywany do ozdobnego upinania zasłon lub woali. Ten dodatek właściwie dobrany poprzez upięcie naszych tkanin w oknie i może podkreślić elegancki charakter wnętrza dodając mu "klasy" i jakości.

Flexy

Obecnie niemal wszystkie zasłony czy woale zawieszane są za pomocą specjalnych haczyków Mikroflex®. Chcemy, aby nasze zasłony równomiernie układały się w fałdy w idealnych odstępach bez konieczności każdorazowego upinania i ich rozmieszczania. Wystarczy wszyty odpowiedni haczyk w odległości, dzięki której otrzymamy odpowiedni efekt na jakim nam zależało.

Taśmy WAVE

Efekt równomiernego i wręcz idealnego rozmieszczenia fałd zasłon czy woal jest możliwy tylko za pomocą zastosowania odpowiedniego systemu ich mocowania do karniszy lub szyn sufitowych.
Takim rozwiązaniem jest zastosowanie taśmy Wave, która bezpośrednio przyszyta do tkaniny po odpowiednim upięciu zagwarantuje nam efekt jakiego oczekiwaliśmy.
Większość realizacji, które wymagają dokładnie ułożonej falbany na karniszach i wszystkie realizacje na szynach sufitowych oparte są na mocowaniu zasłon i woal za pomocą taśmy Wave.

Przelotki

Przelotki to jeden ze sposobów na efektowne zamocowanie zasłony do karnisza. Jak każdy produkt także i przelotki są elementem, który jako kolejny drobiazg musi współgrać z aranżacją wystroju okna i w efekcie całego pomieszczenia.
W swojej pracy kierujemy się dbałością o każdy drobiazg stąd oferta przelotek zaczyna się od ich kształtów: przelotek okrągłych, przelotek owalnych czy przelotek kwadratowych, po odpowiednie kolory czy nawet dekory.

Klamry

Klamry to jeden ze sposobów upięcia zasłon czy woali. Każda klamra nie tylko powinna być dobrana pod kątem odpowiedniego wzoru, ale także funkcjonalności czyli spiąć tkaninę na tyle mocno, aby się z niej nie zsunąć lub wypiąć. Natomiast ilość wzorów czy kształtów na pewno zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów

Klipsy magnetyczne

Klipsy magnetyczne to najprostszy sposób do podwieszenia zasłony czy woal. Wzajemnie przyciągające się zaczepy z magnesami mocno obejmują tkaninę, bez konieczności stosowania w niej jakichkolwiek innych rozwiązań.
W najprostszy możliwy sposób mocujemy klipsy do zasłony i wieszamy na karniszu. Klipsy dostępne są w wariantach do tkanin lżejszych lub cięższych, czyli zasłon czy woal, a także jak zawsze w różnych wzorach


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Róznego rodzaju dodatki do dekorowania zasłon jak klamry, przelotki czy klipsy, po akcesoria do szyn sufitowych jak taśmy Wave, żakbi

Akcesoria i dodatki do karniszy, zasłon, woali, szyn sufitowych, Klamry, przelotki, chwost, taśmy Wave, akcesoria do karniszy
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE