Home / O nas

O nas

Astron Design jest marką, której celem jest dostarczać produkty i obsługę ze wszystkim tym co kreuje przestrzeń w Waszych domach i jest związane z wystrojem okien, ich funkcjonalnością oraz niezbędnymi dodatkami, które podkreślą niepowtarzalny charakter każdego pomieszczenia.

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość oferowanych produktów. Pomagamy wybrać naszym klientom rozwiązania, które pod względem estetycznym i praktycznym spełnią ich oczekiwania, gwarantując wyjątkowy efekt wizualny. Potwierdzeniem naszej pracy to rzesza zadowolonych firm i klientów indywidualnych, którzy zdecydowali się na wykonie wielu realizacji właśnie przez nas. Wśród tak dużego wyboru materiałów, tkanin, deseni czy kolorów można liczyć na naszą fachową poradę i konsultację.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i aby temu sprostać podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, targach czy pokazach branżowych. Wciąż podążamy za modowymi trendami i najnowszymi rozwiązaniami dającymi satysfakcję z realizacji, których się podejmujemy.

Oferta


Oferta naszej firmy to wszelkiego rodzaju rozwiązania, w której bogaty wybór żaluzji, rolet , zasłon, tkanin aż po okiennice wewnętrzne (shutters) oraz inne systemy nowoczesnych aranżacji okien wypełniają w pełni ofertę na rynku wystroju okien i są gwarancją jakości oferowanych produktów.
Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancje i niezbędne certyfikaty, są także wyróżniane i nagradzane wśród branży designerskiej .


Zapewnimy cień dzięki najwyższej jakości nowoczesnym markizom firmy markliux, których najwyższa jakość i ponadczasowy design to niedościgniony producent oferujący zarówno standardowe jak i nietypowe rozwiązania zdobywając popularność na całym świecie.

Dodatkiem do Twojego wnętrza będą narzuty, poduszki oraz dywany w najnowszych wzorach i kolorach.
Tkaniny tapicerskie czy materiały obiciowe stosowane na zewnątrz, upiększą i nadadzą charakteru danego miejsca.

Odpowiedni wystrój okna lub właściwy dywan na podłodze, to ostatni etap w dekoracji pomieszczenia. Kolorowa markiza nad oknem czy na tarasie to elementy, o które należy szczególnie zadbać, aby wszystko tworzyło gustowną całość i służyło komfortem użytkowania.

Specjalizujemy się także w coraz bardziej popularnych roletach screen, czy żaluzjach fasadowych, a także tradycyjnych roletach zewnętrznych.

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Astron Design to firma z branży rolet, żaluzji, markiz, zasłon, dywanów i wszytskiego co ostatecznie jest związane z wytrojem okien w nowoczesnych aranżacjach.

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien, O nas, O firmie, Oferta, Misja firmy, Cele firmy, Montaż rolet, szycie zasłon
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE