Home / O nas / Konsultacja i Realizacja

Konsultacja

Podejmując się realizacji wykonania zlecenia właściwego wystroju okien w Waszych domach, mieszkaniach czy hotelach, zawsze zaczynamy od konsultacji co do odpowiedniego doboru tkanin na zasłony, materiału z jakiego powstaną żaluzje lub rolety czy koloru i kształtu markizy.

Dysponujemy zawsze najbogatszą i pełną paletą wzorników począwszy od deseni, wzorów po różnego rodzaju kolory czy kształty po to, aby każdy mógł wybrać w każdym szczególe to czego oczekiwał będąc zawsze pewnym efektu końcowego.

W przypadku dywanów zawsze posiadamy w naszym salonie całą kolekcję, opierającą się nie tylko na wzornikach, ale właśnie oryginałach, które w rzeczywisty sposób można porównać i właściwie zdecydować co do wyboru dywanu.


Zawsze służymy poradą i nieodpłatną konsultacją.

Realizacja

Realizujemy zlecenia kompleksowo, poczynając od właściwego pomiaru, który jest podstawą właściwego efektu końcowego.

Oferta nasza obejmuje także szycie: zasłon, woali, rolet rzymskich, poduszek czy narzut.

Służymy także usługą montażu rolet, żaluzji, markiz i zasłon mając odpowiednią wiedzę gwarantującą późniejszą prawidłową eksploatację.

Zapewniamy obsługę serwisu sprzedawanych przez nas systemów.

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Naszym klientom proponujemy konsultacje i porady związane z odpowiednim doborem i dopasowaniem pod względem kolorystycznym oferowanych przez nas rolet i zaluzji, tkanin na zasłony i wolale, markiz czy dywanów.

Konsultacje, realizacje, wzorniki tkanin, wzorniki dywanów, desenie, wzory, kolory, montaż, szycie, porady.
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE