Home / O nas / Idea i Jakość

Idea firmy

Nowoczesne Aranżacje Okien to hasło, które od początku przyświeca naszej firmie. Dlatego wszystko, co chcemy zaproponować Wam jako naszym klientom opiera się na najnowszych rozwiązaniach, modowych trendach, wysokiej jakości materiałach, funkcjonalności i ekologii.

Architektura wokół nas zmienia się, dostarczając nam coraz więcej pięknych, nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Ideą naszej firmy jest dostarczać produkty i obsługę ze wszystkim tym co kreuje przestrzeń w Waszych domach tak, aby ostatni etap wykańczania nowego domu, remont pomieszczenia, w którym będziemy mieszkać, pracować lub gościć, był perfekcyjnym dopełnieniem całości, która sobie wymarzyliście.

Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wielu realizacji jest gwarancją dopasowania się do Państwa upodobań od pomysłu do wykonania. Nie boimy się odważnych rozwiązań, wyrazistych gustów czy szalonych inspiracji. Współpracujemy ściśle z architektami i projektantami, realizując zlecenia aranżacji okien zgodnie z ich zamysłem.

Jakość

Dobierając dostawców oferowanych przez nas rolet, żaluzji, tkanin, dywanów czy markiz stawiamy na jakość, aby być pewnym, że uda nam się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Jednocześnie dbamy o to, aby zaproponować rozwiązania odpowiednie do przewidywanego budżetu jaki Państwo planujecie.

Dokładamy wszelkich starań w celu podnoszenia kwalifikacji, bierzemy czynny udział w szkoleniach organizowanych przez firmy z branży. Nieustannie podążamy za nowościami uczestnicząc w targach wnętrzarskich, konferencjach dotyczących designu czy też śledząc publikacje, które będą inspiracją podczas pracy nad kolejnymi zadaniami.

Każdego dnia spoglądacie przez okno z jednej lub z drugiej strony, którego wystrój patrząc od zewnątrz jest wizytówką tego jak mieszkacie, a od wewnątrz jest podkreśleniem charakteru pomieszczenia w którym przebywacie.

Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez nas żaluzji, zasłon, rolet, markiz czy dywanów, każdy znajdzie to czego oczekiwał. Wciąż powiększające się grono naszych klientów to dowód na to, że wspólnie zmierzamy do właściwego celu realizując zlecenia z ich oczekiwaniami, a nasi klienci znajdują się we właściwych rękach.

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Nowoczesne aranżacje okien, najnowsze propozycje żaluzji, rolet, zasłon, taknin, markiz i dywanów.

Idea i Jakość marki ASTRON DESIGN
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE