B L O G

KORONAWIRUS COVID-19 - WAŻNA INFORMACJA


W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19, w trosce o Państwa zdrowie chcemy zapewnić, że podejmujemy niezbędne środki ostrożności, aby jakikolwiek kontakt z nami był bezpieczny. Ze swojej strony prosimy w przypadku wizyt w salonie i konsultacji o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby ewentualne spotkania nie kolidowały ze sobą, a tym samym zapewnione zostały zalecane rygory sanitarne. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wszystkim zdrowia.

Zasłanianie ust oraz nosa w salonie.

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń i zasłanianiu ust oraz nosa poprzez zakładanie maseczki w czasie wizyty w salonie. Wspólna odpowiedzialność pozwoli zapobiec chorobie, a także podczas niezapowiedzianej kontroli uniknąć niepotrzebnej grzywnie. Dziękujemy za wyrozumiałość.

NOWOŚCI

Początek roku obfituje w propozycje nowych wzorów dywanów.


Wśród nich pojawiają się zarówno nowości w kolekcji dywanów ręcznie tkanych jak również dywanów dekoracyjnych


Po szczegóły jak zwykle zapraszamy do naszego salonu.

Okiennice wewnętrzne.


Okiennice wewnętrzne (shutters), to propozycja dla ceniących sobie kunsztowny wystrój, oryginalność, jako urozmaicenie pomieszczeń, idących za duchem czasu.


Więcej ..

INSTAGRAM


Zachęcamy do śledzenia i obserwowania nas na Instagramie. Tam można znaleźć część realizacji. Pozostałe zamieszczamy na stronie. Dodatkowymi inspiracjami chętnie podzielimy się podczas konsultacji.


Więcej ...

Elektrycznie sterowanie karniszy, żaluzji i rolet wewnętrznych.

Inteligentny dom lub zwyczajna wygoda dla których rozwiązaniem jest elektrycznie sterowany karnisz, żaluzja czy roleta.


Coraz częściej tego typu sposób na wygodny i łatwy system sterowania staje się standardem nie tylko w hotelach, salach konferencyjnych czy apartamentach, ale także w domach.


Pełna gama zastosowań do konsultacji i wyceny w naszym salonie. Zapraszamy!

Czas na zmiany ...


Lifting, drobna zmiana, a może metamorfoza czy rewolucja?


Warto spędzić czas kreatywnie podczas ograniczeń, które na nas spadły ze względu na koronawirus i hasło #zostanwdomu. Większość z nas spędza cały swój czas przebywając we własnym domu lub mieszkaniu. Aranżacja okna w nowy sposób czy dywan, znacznie odmieni klimat pomieszczenia i spowoduje, że poczujemy się lepiej oraz przyjemniej spędzimy wspólny czas.

Dodatkowo pozytywnie wpłyniemy na nasze otoczenie niewielkim wysiłkiem przy okazji tworząc coś co pozostanie na dłużej.


Zapraszamy do konsultacji. Chętnie podpowiemy, pomożemy i doradzimy. Jest w czym wybierać!

Nowa usługa - zdalna konsultacja.


Zapraszamy do skorzystania z dodatkowej usługi, którą wprowadzamy. Zdalna konsultacja, od doboru odpowiedniej tkaniny, żaluzji, rolety czy dywanu, po ostateczną realizację z dostawą do domu.


Wszystko on-line, przez internet, e-mail, messanger, whatsapp, telefon, bez wychodzenia z domu.

Welur w modzie.


Kolejna realizacja w tkaninie welurowej. Tym razem w połączeniu z tapicerowanymi pufami z tego samego materiału. Całość bardzo elegancka, przytulna i nowoczesna.


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Nowoczesne Aranżacje Okien, sprzedaż i montaż: rolet, żaluzji, karniszy, zasłon, markiz oraz Schutters, szeroki wybór tkanin i narzut oraz dywany w modnych wzorach. Nasz obszar działania to terenie województwa kujawsko-pomorskiego, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław.

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien, Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Karnisze, Zasłony, Markizy, Schutters, Dywany, Tkaniny i Narzuty, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław,
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE